Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Tlačové správy

Zabudnúť na cestovné poistenie sa nevypláca: Aké krytia si na dovolenku určite poistiť?

20.06.2019 Poisťovňa Generali zaznamenala počas minulého roka viac ako 7 000 poistných udalostí z cestovného poistenia, za ktorého celkovo uhradila viac ako 3, 8 milióna eur.
 

Generali zrenovuje historickú budovu na benátskom Námestí svätého Marka: Stará prokuratúra tak bude po 500 rokoch opäť prístupná verejnosti

12.06.2019 Projekt na obnovu historickej budovy Starej prokuratúry (Procuratie Vecchie) na benátskom Námestí svätého Marka (Piazza San Marco)Skupina Generali zmluvne dohodla so spoločnosťou David Chipperfield Architects Milan ešte v roku 2017. Po získaní povolenia na renováciu od Pamiatkového úradu pre správnu oblasť Benátky a benátska Lagúna v januári 2019, dostal teraz projekt finálne povolenie na renováciu aj od mesta Benátky.
 

Poisťovňa Generali má podľa sprostredkovateľov najlepšie rizikové životné poistenie a poistenie podnikateľov na trhu

04.06.2019 Sprostredkovatelia poistenia na Konferencii sprostredkovateľov v poisťovníctve 2019 ocenili kvalitu služieb, produktov a poskytovaného servisu poisťovne Generali šiestimi oceneniami.
 

Spôsobili ste svojmu zamestnávateľovi škodu? Poradíme vám, ako neprísť o 4 platy

21.05.2019 Nepozornosť pri práci môže vyjsť zamestnanca poriadne draho. Ak totiž spôsobí svojmu zamestnávateľovi škodu, či už porušením pracovných povinností, alebo, naopak, nečinnosťou, je podľa Zákonníka práce povinný vzniknutú škodu nahradiť, a to až do výšky štvornásobku svojho priemerného mesačného zárobku.
 

Odborníčka radí: Na toto by ste mali myslieť pri uzatváraní životného poistenia

15.04.2019 Uvažujete o životnom poistení, no neviete, čo všetko by malo kryť? Na čo myslieť pri jeho uzatváraní vám poradí Jana Kováčová, produktová manažérka personálneho poistenia poisťovne Generali.
 

Odborník radí: Pripravte svoj bicykel na cyklosezónu!

04.04.2019 Teplé jarné počasie čoraz viac láka na výlety do prírody. Ak plánujete po zimnej prestávke svoj bicykel opäť prevetrať, nezabudnite predtým zadpovedne pristúpiť k jeho kontrole. Ušetríte tak nielen čas a peniaze, ale pravdepodobne aj vaše zdravie. Toto je päť základných vecí, na ktoré by ste pred prvým cyklovýletom podľa odborníka zo spoločnosti Green Bike určite nemali zabudnúť.
 

Snehová kalamita spôsobila početné poistné udalosti: Ľudia nahlasujú najmä škody na majetku

21.01.2019 Poisťovňa Generali zaznamenala v súvislosti so snehovou kalamitou v uplynulých dňoch škody na majetku vo výške viac ako 110-tisíc EUR. Výška škôd sa v nasledujúcich dňoch pravdepodobne ešte navýši o ďalšie doteraz nenahlásené poistné udalosti.
 

Pošmykli ste sa na neupravenom chodníku a nemáte úrazové poistenie? Náhradu škody si môžete nárokovať od zodpovedného mesta alebo obce

15.01.2019 Štatistiky poisťovne Generali potvrdzujú, že v zimnom období prichádza k nárastu poistných udalostí spôsobených pádom alebo pošmyknutím, pričom mesačne ide o stovky prípadov.
 

Keď Vianoce nevyjdú podľa predstáv: 10 najnetradičnejších poistných udalostí Vianoc

20.12.2018 Poisťovňa Generali zaznamenala počas minuloročných vianočných a novoročných sviatkov celkovo vyše 3 693 škôd. Poistné plnenie za toto obdobie dosiahlo vlani hodnotu približne tri a pól milióna eur.
 

Vybitá batéria či uzamknuté kľúče: Viete, s čím všetkým vám pomôže vaše PZP?

11.12.2018 Určite sa už viacerí stretli na cestách s nepríjemnosťami, akými sú defekt, nedostatok paliva, uzamknutie kľúčov vo vozidle či vybitie batérie. Len málo ľudí ale vie, že aj takéto situácie preplácajú poisťovne v rámci asistenčných služieb.
 

Pozor na nehodovosť počas obdobia Dušičiek: Na cestách sa oplatí dodržiavať tieto rady

29.10.2018 Počas minuloročného obdobia Dušičiek zaznamenala poisťovňa Generali nárast škodových udalostí motorových vozidiel v priemere o vyše 15 %. Pochmúrne jesenné počasie totiž prináša zvýšené riziká najmä v kombinácii s hustejšou premávkou, ako aj väčším počtom sviatočných vodičov na cestách počas dušičkového obdobia.
 

M. R. Štefánik a československé légie: Unikátna výstava pripomína najvýznamnejšiu osobnosť našich dejín a 140 000 Čechoslovákov

10.10.2018 Viaceré roky končiace osmičkou boli pre náš národ kľúčové. Výnimkou nebol ani rok 1918, ktorý sa do histórie zapísal ako rok vzniku spoločného štátu Čechov a Slovákov. Práve 28. októbra uplynie presne 100 rokov od chvíle, kedy bol v Prahe vyhlásený vznik samostatného československého štátu, čím sa začala písať nová kapitola našich spoločných dejín.
 

Nájomcovia pozor: Poistenie majiteľa sa na vaše veci nevzťahuje!

26.09.2018 Ak dôjde napríklad k požiaru alebo vykradnutiu prenajatého bytu a majiteľ bytu je poistený, poisťovňa mu preplatí vzniknutú škodu. Nárok na poistné plnenie sa však vzťahuje výlučne na majetok vlastníka bytu a nájomca z poistenia prenajímateľa nemá nárok na poistné krytie svojho majetku. Poistenie tak potrebuje nielen majiteľ nehnuteľnosti, ale aj nájomník.
 

Sú vaše deti pripravené na školský rok? Týchto 5 vecí by ste im mali pripomenúť!

04.09.2018 Návrat detí do škôl znamená pre rodičov viacero starostí. Na deti totiž v školách čakajú nielen krásne zážitky, ale striehnu aj nepríjemné situácie ako je krádež či úraz.
 

Poisťovňa Generali ide príkladom: Spúšťa osvetu v prevencii projektom Generali Balans

14.08.2018 Prevencia je čoraz dôležitejšou témou, na ktorú je potrebné neustále upozorňovať. Svedčí o tom alarmujúci stav civilizačných ochorení spôsobených zlou životosprávou nielen v zahraničí, ale aj na Slovensku. Poisťovňa Generali sa preto rozhodla ísť príkladom a spustiť dlhodobý prevenčný projekt Generali Balans, ktorý ľuďom poradí, ako nájsť tú správnu rovnováhu, a to nielen v oblasti zdravia.
 
Strana: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14] 

 

Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií